(+48) 33 872 05 05
ul. Wenecja 3, 34-100 Wadowice
Aplikacje proszkowe - serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

WAGNER Group

To firma z ponad 60 letnią tradycją, nastawiona na dostarczanie kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań lakierniczych. Zatrudnia około 1450 pracowników w 18 firmach i 300 punktach sprzedaży na całym świecie.
Ponadto 7 centrów technologicznych ciągle pracuje nad badaniami i rozwojem technologii tworzenia powłok lakierniczych.

Aplikacje lakiernicze

Firma Koral w swojej ofercie sprzedaży posiada aplikacje proszkowe oraz aplikacje do malowania na mokro firmy Wagner. Urządzenia przeznaczone do lakierni proszkowych to najnowsza seria PEM-X1, które są świetnie wykończone, perfekcyjne wyważone i bardzo proste w obsłudze.

Aplikacja występuje w trzech konfiguracjach:

  • - zestaw do montażu na kabinie
  • - zestaw z wibratorem pod karton
  • - zestaw ze zbiornikiem fluidyzacyjnym

Każdy zestaw składa się z Pistoletu ręcznego PEM-X1 oraz sterownika EPG-Sprint X.

Nowy ręczny pistolet Wagner PEM-X1 wyznacza nowe standardy i trendy w nowoczesnym lakierowaniu. Nowa generacja pistoletów łączy w sobie kilka cech, nowoczesne wykonanie, długą żywotność, z założeniem że stosujemy się do zaleceń producenta oraz prostotę obsługi. W testach z konkurencją aplikacja Wagner jest bezkonkurencyjna. Do podstawowych zalet aplikacji PEM-X1 należą:

  • - pilot sterujący znajdujący się na górnej części korpusu, który pozwala zwiększać lub zmniejszać ilość podawanej farby proszkowej
  • - nowe dysze, które są regulowane w dwóch płaszczyznach
  • - ergonomiczna rękojeść, która sprawia, że praca tą aplikacją staje się przyjemniejsza
  • - szybkozłącza węzy proszkowych, są wyposażone w specjalne „sprzęgiełko”, które zapobiega ich uszkadzaniu się

Nowy sterownik EPG-Sprint X to precyzyjnie wykonane, niezawodne urządzenie, które jest bardzo proste w obsłudze i przejrzyste. Rozmieszczenie diod z parametrami jest przejrzyste i można z łatwością kontrolować poszczególne parametry. Daje nam to gwarancje powtarzalności wyników malowania przy zachowaniu wydajności oraz wysokiej jakości powłoki. Głównymi zaletami sterownika EPG-Sprint X są:

  • - intuicyjna, prosta obsługa
  • - modułowa konstrukcja
  • - maksymalna precyzja dzięki zamkniętej regulacji

Nowa seria aplikacji Wagner wprowadzi na Państwa lakierni wiele plusów. Od oszczędności na farbie proszkowej po wydajniejszą pracę pracowników.

Kabiny proszkowe

Firma Koral posiada również w swojej ofercie kabiny proszkowe z tworzywa sztucznego do szybkiej zmiany koloru. Zmiana koloru w naszej kabinie odbywa się w czasie 4-5 min w zależności od wyposażenia systemu. Każdy system jest konfigurowany indywidualnie pod produkt oraz potrzeby klienta.

Kabina do lakierownia proszkowego SuperCube jest odpowiednia zarówno dla lakierni automatycznych jak i łączonego z ręcznym. Warstwowa konstrukcja umożliwia optymalne wykorzystanie właściwości fizycznych tworzywa, dzięki czemu farba nie przylega do ścian i zapewnia wysoką skuteczność aplikacji. Korpus kabiny w całości wykonany jest z PCV. Prostokątny kształt kabiny umożliwia również poziomy montaż pistoletów. To jedna z wielu zalet naszej kabiny. W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do kontaktu.

Serwis aplikacji Wagner

Firma Koral świadczy również usługi serwisowe pogwarancyjne dla aplikacji Nordson oraz serwis aplikacji Wagner, które serwisujemy pogwarancyjnie i gwarancyjnie. Oprócz wiedzy posiadamy równie kabinę przeznaczoną do testowania serwisowanych aplikacji. Serwisując u nas aplikacje mają Państwo pewność, że serwis został przeprowadzony profesjonalnie.